Допомогти зібрати кошти на ЗСУ
Торг
Характеристики и описание

Наше підприємство вже більше 11 років на українському ритуальному ринку. На сьогоднішній день наша компанія – це разнопрофильный широкомасштабний виробник ритуальних товарів, відомий не тільки в столиці, але і в Україні в цілому.

 

За роки роботи ми досягли:

найвищої якості пам'ятників і товарів

найтоншого виконання художніх елементів

зібрали команду досвідчених фахівців

створили широкий асортимент товарів і послуг

розширили зону поставки пам'яток по Україні

 

Наявність власного виробництва дозволяє уникнути націнок, а відповідно ми пропонуємо ціни в рази нижче, ніж компанії-перекупники.

Наша компанія здійснює виготовлення товарів для оформлення могильного ділянки:

 

- виготовлення надмогильного пам'ятника. Виготовлення здійснюється з декоративного архітектурного бетону. Має явні переваги в співвідношенні «ціна-якість» у порівнянні з аналогічними виробами з граніту або мармуру. Додавання в бетон сучасних добавок виключає появу на поверхні тріщин, сколів. Пам'ятник не поступається за міцністю залізобетонній плиті перекриття, відрізняється високою морозостійкістю. Метод оригінального об'ємного фарбування залізо окисными пігментами дозволяє імітувати будь-який природний камінь.

Ми повністю відмовилися від використання дешевої сировини – піску. У якості наповнювача ми застосовуємо дрібний гранітний щебінь фракції до 5 мм, Завдяки цьому наші ритуальні пам'ятники набувають максимальну міцність і довговічність. Виготовлення пам'ятників з бетону здійснюється з застосуванням передової технології вібролиття, яка дозволяє отримати бетон високої щільності і забезпечити найбільш високі міцнісні показники.

- фото кераміка. Для виготовлення фотографій для ритуальних пам'ятників застосовуються тільки сучасні технології, що забезпечують високу якість виробів і їх стовідсоткову довговічність.

 

Ми допоможемо кожному в підборі додаткових елементів, наприклад вази, стовпів, огорожі, столів і інших предметів.

 

Широкий асортимент

наш магазин пам'яток пропонує більше 30 моделей. Ми постійно оновлюємо і доповнюємо наш асортимент.

Вигідні ціни та зручна система оплати

протягом року у нас діють знижки та акції.

За умови повної передоплати та доставки Новою Поштою – знижка 5%.

Можливість обміну товару

доставка здійснюється за рахунок покупця

Послуги з монтажу

у штаті нашої компанії по виготовленню пам'ятників працюють мобільні бригади майстрів, які виїжджають на будь кладовищі Києва та області.

 

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати весь спектр послуг по виготовленню, художнього оформлення та встановлення надмогильних пам'ятників в одній компанії.

Монтаж пам'ятника від 300 до 350 грн. за 1 комплект

Спросить продавца

10939128